Zapisnik o konačnim rezultatima

Poštovani, dana 31.ožujka 2021.godine objavljuje se Zapisnik o konačnim rezultatima.

Zapisnik o konacnim rezultatima.pdf

Zapisnik o prethodnim rezultatima
Poštovani, nakon provedenog tajnog glasovanja objavljujem Zapisnik o prethodnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školskom odboru.

LISTA KANDIDATA

Poštovani, objavljujem Listu kandidata za predstavnika radnika u Školski odbor:

Lista kandidata- izbori SO.pdf

ODLUKA O PROVOĐENJU IZBORA ZA PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Poštovani,  dana 17.ožujka 2021.godine objavljujem Odluku provođenju izbora predstavnika radnika u Školski odbor i Popis birača.
Predsjednica Izbornog odbora

SKUP RADNIKA

ŽUPANIJSKO/ NADBISKUPIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA

Autor: Milan Troskot, 22. 2. 2013.

U utorak 19.02.2013.god.već tradicionalno po trinaesti put naša škola Bartula Kašića bila je domaćin Županijskog/nadbiskupijskog natjecanja iz vjeronauka – vjeronaučne olimpijade.Već oko devet sati počeli su se okupljati učenici iz jedanaest škola koji su postigli najbolje rezultate na školskom natjecanju i tako se uspjeli plasirati na županijsko natjecanje.

Čast da natjecanje proglasi otvorenim pripala je pastiru naše Zadarske nadbiskupije mons. Želimiru Puljiću čiji nas je posjet posebno obradovao. Za nas osobno i za našu školu njegov je posjet veliki događaj. Velika nam je čast i radost da smo imali priliku osobno susresti se i čuti tako uvaženog i značajnog gosta. Otac nadbiskup uputio je riječi ohrabrenja, poticaja i nade. Vjeronaučnim olimpijcima se najviše svidjelo olimpijsko geslo koje je skovao francuski dominikanac Henri Didon:“Brže, više, jače!“ Utješna za sve bila je i slavna izreka:“ Važno je sudjelovati, a ne pobijediti!“ Prava okrjepa bila je molitva i nadbiskupov blagoslov.

Vjeroučiteljica Ljiljana Elek obavijestila je učenike o pravilima natjecanja nakon čega su se učenici „bacili“ na rješavanje pojedinačnog pisanog djela. U drugom krugu učenici su ekipno rješavali tombolu. Nakon završenog drugog kruga i zbrajanja bodova u treći krug plasiralo se pet najboljih ekipa. To su: OŠ Bartula Kašića, OŠ Šimuna Kožičića Benje, OŠ Zadarski otoci, OŠ Stjepana Radića, Bibinje i OŠ Smiljevac.  Bilo je neizvjesno do samog kraja. Najviše znanja uz malo sreće pokazali su učenici OŠ Šimuna Kožičića Benje.

U konačnici poredk izgleda ovako:

Rb.

s. Mila Deak

24.50

26.50

Vjeroučenici iz Osnovne škole Šimina Kožičića Benje: Franka Milanja, Mia Puhalović, Ivana Ćosić, Ivana Rambrot, te njihova vjeroučiteljica – mentorica Darija Santini  predstavljat će Zadarsku nadbiskupiju/ županiju na državnom natjecanju iz vjeronauka - vjeronaučne olimpijade koje će se održati  u Dubrovniku od 04. do 06. travnja 2013.

Našim dragim susjedima želimo puno uspjeha i sretan put u Dubrovnik!

Do sljedeće prilike sve vas lijepo pozdravljaju bartulovski drugoplasirani olimpijci:

Dominik, Matea, Ema i Gloria!

Mir i dobro!

Citius, altius, fortius! – Brže, više, jače!

Važno je sudjelovati, a ne pobjediti!

SKUP RADNIKA

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKIH NASTAVA

ŽUPANIJSKO/ NADBISKUPIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA

Autor: Milan Troskot, 22. 2. 2013.

U konačnici poredk izgleda ovako:

Rb.

s. Mila Deak

24.50

26.50

Našim dragim susjedima želimo puno uspjeha i sretan put u Dubrovnik!

Dominik, Matea, Ema i Gloria!

Mir i dobro!

Citius, altius, fortius! – Brže, više, jače!

Važno je sudjelovati, a ne pobjediti!