PRVAŠI PŠ BOKANJAC

Autor: Milan Troskot, 25. 9. 2019. 16:05

Posjet školskoj knjižnici

Proteklog tjedna, prvaši  iz PŠ Bokanjac, a i b razrednog odjeljenja, zajedno sa svojima učiteljima, Vilmom Herceg i Alenom Juričićem, bili su u posjetu školskoj knjižnici koja se nalazi u matičnoj školi Bartula Kašića. Ovo im je bio prvi posjet nekoj od ustanova. Bili su oduševljeni i puni dojmova s vratili su se svojim kućama. U školskoj knjižnici, srdačno ih je dočekala Ana Bučić, školska knjižničarka. Organizirala im je radionicu, gdje su čitali slikovnice za najmlađe koje su kasnije i ilustrirali. Najbolji radovi su nagrađeni. Svi skupa se veselimo ponovnom posjetu matičnoj školi.

Galeriju slika pogledajte ovdje :)

E-SAVJETOVALIŠTE

Dragi učenici i roditelji,

savjetujte se sa stručnim  suradnicama Škole

MASLAČAK

Pogledajte našu WEB stranicu!

MATEMATIČKI KLUB

Pogledajte našu WEB stranicu!

UDŽBENICI 2020./2021.