Women in science

Mnoge žene u povijesti svojim postignućima u znanosti zadužile su čovječanstvo i svojim radom otvorile put novim generacijama mladih znanstvenica. Našim projektom odlučili smo naučiti više o njihovom radu i djelovanju u svim područjima znanosti. Učenici su tijekom nastavne godine samostalno istraživali znanstvena postignuća žena u svijetu.  Izradili su postere u digitalnom alatu Canva koji služi za izradu prezentacija i postera. Ideja projekta je podizati svijest o rodnoj ravnopravnosti i poticati interes kod učenica prema znanstvenom radu i obrazovanju.

Cilj ovog projekta je promicanje ravnopravnog sudjelovanja djevojaka i žena u obrazovanju, usavršavanju, radu i donošenju odluka u znanosti.

U projektu su sudjelovali učenici svi učenici 8.f i učenice Petra i Tea Ljubičić iz 7.d i učiteljice Lana Kulišić, Slavka Oštrić, Vlatka Ignac, Jolida Klarić i Vedrana Kasalo. Dodana vrijednost ovog projekta je ta što su  neki materijali izrađeni na engleskom jeziku.

Psihološki kutak
STRUČNI ISPITI

E-SAVJETOVALIŠTE

Dragi učenici i roditelji,

savjetujte se sa stručnim  suradnicama Škole

YES, I CAN

MASLAČAK

Pogledajte našu WEB stranicu!

MATEMATIČKI KLUB

Pogledajte našu WEB stranicu!

UDŽBENICI 2020./2021.