Zapisnik o konačnim rezultatima

Poštovani, dana 31.ožujka 2021.godine objavljuje se Zapisnik o konačnim rezultatima.

Zapisnik o konacnim rezultatima.pdf

Zapisnik o prethodnim rezultatima
Poštovani, nakon provedenog tajnog glasovanja objavljujem Zapisnik o prethodnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školskom odboru.

LISTA KANDIDATA

Poštovani, objavljujem Listu kandidata za predstavnika radnika u Školski odbor:

Lista kandidata- izbori SO.pdf

ODLUKA O PROVOĐENJU IZBORA ZA PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Poštovani,  dana 17.ožujka 2021.godine objavljujem Odluku provođenju izbora predstavnika radnika u Školski odbor i Popis birača.
Predsjednica Izbornog odbora

SKUP RADNIKA

ŽUPANIJA ORGANIZIRALA IZLET ZA NAJBOLJE !

Autor: Milan Troskot, 5. 6. 2012.

I  tko  kaže   da se  ne  isplati  biti  dobar  i  vrijedan!

Pokazalo se to i ovaj  put  kada  smo  dobili  poziv  od  Županije  grada  Zadra da se pridružimo  izletu  koji   se  organizira  povodom  uspjeha  ostvarenih  na  županijskim i državnim  natjecanjima.

Nama  ove  godine  tih  uspjeha  nije  nedostajalo. Sa  svakog  natjecanja vraćali  smo se  sa  velikim  uspjehom. Sva  prva  mjesta u županiji  bila  su „rezervirana“ za  nas, a vrhunac uspjeha  su  drugo  i deveto  mjesto  u  državi. ( matematika  i  engleski). Uspjesi  su  se  nizali jedan  za  drugim. Bravo mi !

I zato  su  iz  Županije  grada Zadra i Odjela za  školstvo odlučili  okupiti svu  tu vrijednu djecu i  jedan  dan  provesti  s  njima. Poziv  su  dobili i njihovi  mentori koji  su „prepoznali“ tu djecu  i vidjeli da se s njima  isplati  raditi.

Zbog  velikog  broja  učenika  podijelili  su  nas   u dvije  skupine,“ prirodnjaci i društvenjaci.“ Prvi   idu  prirodnjaci. U našoj  školi  to  su  matematika, geografija i ekologija.

Ide se 2. lipnja 2012.  Mjesto  Rastoke- Slunj.

Bez  razmišljanja  smo  prihvatili  taj  poziv, obavijestili  djecu i čekali  dan polaska.

Već  na samom  početku  i mi mentori  znali smo da će to  biti dobar izlet. Ipak vodimo „odabranu“ djecu, tj. ne  djecu koja  su  „jaka“ samo u predmetu u kojem su bila uspješna,

nego  djecu koja su  i vrlo  pristojna. Zato  je  taj  izlet  za nas  mentore  bio  pravi  odmor.

Okupili  smo  se  ispred  zgrade Lipotice  u 7 i 30  i krenuli  prema  Rakovici , našoj prvoj destinaciji.. Tamo  smo posjetili Baraćevu  spilju  i uz  stručno  vodstvo dobili puno novih informacija.

Razgledavanje je  trajalo  dva sata tako da smo odatle  odmah  krenuli  prema Slunju, tj. restoranu gdje nas  je  čekao  ručak.

Onako  siti   i  pomalo  umorni  idemo prema našem  glavnom  odredištu , a to su Rastoke.

Nešto  predivno, nalik  na  Plitvička  jezera. Svi smo  oduševljeni tim krajolikom.

Učenici  ne prestaju  fotografirati  tu  ljepotu  prirode.Posjetili smo i stari mlin i vidjeli kako se nekada dobivalo  brašno. Neusporedivo  sa  današnjom  tehnologijom.

Cijelo  vrijeme pratilo  nas  je divno vrijeme, ugodno, baš  kako treba biti  na izletu.

Naši  učenici  bili su jako  zadovoljni. Osmjeh  nije  silazio sa njihovih  lica. Družili  su se međusobno, ali su  upoznali  i učenike  iz  drugih škola.Nadamo  se da će se i ta nova  prijateljstva održati.

Naši  vrijedni  učenici  kojim su  bili sa nama su  Goran Ćoza i Marta Knežević –matematika,

Roko Grgić – geografija , Margarita Grašo i Nina Bolonja.

Njihove  mentorice  bile  su Anđelka Marin, Natalija Zvelf, Dušanka Dujić i Elza Nadarević-Baričić.

Bravo  za  organizatore  izleta , ocjena 5!

Elza Nadarević  Baričić

SKUP RADNIKA

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKIH NASTAVA

ŽUPANIJA ORGANIZIRALA IZLET ZA NAJBOLJE !

Autor: Milan Troskot, 5. 6. 2012.

I  tko  kaže   da se  ne  isplati  biti  dobar  i  vrijedan!

Ide se 2. lipnja 2012.  Mjesto  Rastoke- Slunj.

Roko Grgić – geografija , Margarita Grašo i Nina Bolonja.

Bravo  za  organizatore  izleta , ocjena 5!

Elza Nadarević  Baričić