Zapisnik o konačnim rezultatima

Poštovani, dana 31.ožujka 2021.godine objavljuje se Zapisnik o konačnim rezultatima.

Zapisnik o konacnim rezultatima.pdf

Zapisnik o prethodnim rezultatima
Poštovani, nakon provedenog tajnog glasovanja objavljujem Zapisnik o prethodnim rezultatima izbora za predstavnika radnika u Školskom odboru.

LISTA KANDIDATA

Poštovani, objavljujem Listu kandidata za predstavnika radnika u Školski odbor:

Lista kandidata- izbori SO.pdf

ODLUKA O PROVOĐENJU IZBORA ZA PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Poštovani,  dana 17.ožujka 2021.godine objavljujem Odluku provođenju izbora predstavnika radnika u Školski odbor i Popis birača.
Predsjednica Izbornog odbora

SKUP RADNIKA

Vesela veljača u našoj školi

Autor: Milan Troskot, 16. 2. 2010.

I ove  godine  drugaši  su  jedva  dočekali veljaču. Zašto? Pa zato jer ima puno zanimljivih događaja. Cijeli  protekli  tjedan pisali smo  ljubavne poruke i ubacivali ih u našu  povjerljivu
kutiju i tako se  spremali  za  sv.Valentina, Dana zaljubljenih. Svaku  učenik spremio je nešto posebno za  taj dan. Netko se  izrazio pjesmom, netko  pričom a netko i crtežom.Taj dan saznali  smo mnoge tajne koje  do tada nismo  znali. Dogodile  su se i nove simpatije!

Odmah  nakon Valentinova stižu  nam  i maškare. Tu  nismo morali  ništa glumiti, tu smo mogli  biti  ono  što  želimo. Učiteljice  su nam ovaj  put  dale  slobodu  u maskiranju.
I evo  ga , ponedjeljak, 15.veljače dolaze u školu šarene  princeze, strašila, vragovi, kornjače, mačke, gusari, nema čega nije bilo. Veselju nije bilo kraja. Neki učenici su se tako dobro maskirali da ih je bilo teško prepoznati. Svaka  maska  morala  se „predstaviti“ tj. pokazati
nam  koga predstavlja. Bilo  je tu  kratkih  igrokaza, recitacija i plesnih  točaka. Svatko je bio zanimljiv  na svoj način. Da naj maske ipak ne bi prošle nezapaženo, organizirali smo
međurazredno natjecanje. Tražila se  najbolja maska. Kao  i na svakom ozbiljnom natjecanju i ovo je bilo tajno. Ipak, iako su svi natjecatelji bili super, netko mora pobijediti!
0vaj put to je bila Petra Kovačević. Oduševila je svih  nas jer je ona pripremila mali program iznenađenja. Maskirala se, recitirala i plesala. Bolje ne može. Bravo Petra!

SKUP RADNIKA

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKIH NASTAVA

Vesela veljača u našoj školi

Autor: Milan Troskot, 16. 2. 2010.