RADIO ZADAR – 4.a

Autor: Milan Troskot, 13. 6. 2013.

Dana 12.6.2013. 4.a je posjetio RADIO-Zadar.Oko 4 h krenuli smo prema RADIO-Zadru,a kao pratnja bila je vjeroučiteljica Ljiljana.

U postaji dočekala nas je novinarka Suzana Jakšić Mandić,tj. Ninova mama.Teta Suzana nam je ispričala što se događa u novinarskom studiju.Zatim smo ušli u glazbeni studiju u kojem radi Toni Dunatov,tj. Karlov tata.Vidjeli smo puno CD-ova,kaseta i ploča.Obišli smo 1. studio gdje se obrađivaju vijesti i pogreške, a zatim  2. studio gdje je radio Ninov tata Danijel Mandić.S Ninovom mamom smo otišli u studio u kojem smo čitali vijesti,ali čitali su oni koji se nisu sramili.Bilo nam je super slušati kako smo čitali vijesti-glavne vijesti,sport i vremensku prognozu itd.U radio emisiji  bile  su Antonija Blaće i Đurđica Orbit( tj. Petra Brkljača i Sara Grbeša ).Kada smo poslušali interviju Đurđice Orbit,svi smo se jako smijali.Teta Suzana nam je rekla da ćemo joj pomagati u RADIO-Zadru kada ona bude išla na kavu.Bilo nam je super!!!Dobro smo se zabavili.

Slike ;)

Petra Brkljača i Sara Grbeša 4.a