Šuti moj dječače plavi oduševila publiku !

Autor: Milan Troskot, 27. 2. 2013.

Cijela  veljača  u našoj  školi  je  u  znaku   zaljubljenih. Jedan  dan  u  mjesecu ,Valentinovo nama je  malo  za  pokazati  ljubav, Zato  smo  odlučili  ljubav davati  cijeli  mjesec.

Ideja  je  to  prof. Ane  Lisice koja  već  nekoliko  godina  organizira  program  pod  nazivom Zaljubljena  veljača. Iako  tu  uglavnom  sudjeluju  učenici  viših  razreda  i  mi  mali  smo  se  sasvim  dobro uklopili.

Najhrabriji  su  bili  učenici 1.a razreda, Maja  Kolanović, Ecija  Tudorović i Toni Božanić.

Maja  je  u  svom  monologu  govorila  o  osjećajima, ljubavi  i  sreći. To je  bio  nastup bez  imalo  straha, treme ili  nesigurnosti. BRAVO  MAJO  ! Vidimo se  opet!

Nakon Majinog  monologa  publiku  su  raspjevali Ecija  i Toni. Pjevali su   stari, dobri hit Novih fosila , Šuti  moj  dječače  plavi. Bili su  , malo je reći ODLIČNI ! Sve  je  bilo za pet! Ecija  je  sjajila u svojoj  zlatnoj  haljinici, a plavi  dječak izgledao je poput pravog  muškarca, tamna košuljica i  kravata. Čista petica  za  odabir  garderobe.

Iako  najmlađi, Maja, Ecija  i  Toni  mogu  ravnopravno  sudjelovati u  programu i  sa  starijim  učenicima.

I  neka  još  netko  kaže  da  su  prvaši  mali  i da  oni ne  znaju pokazati  što  znaju!

Elza  Nadarević  Baričić

Naše  zvjezdice   pogledajte  OVDJE !