VALENTINOVO NA RAZREDNOJ NASTAVI !

Autor: Milan Troskot, 18. 2. 2013.

Da  i  prvaši  mogu  biti  jako  zaljubljeni  dokazali  su  to  upravo  na  Dan  zaljubljenih, Valentinovo.

Već  na  samom  početku  nastave  razredom  su  kružili  papirići  sa  ljubavnim  porukama. Ljubav  je „ prštila  „ na sve strane. Ljubavna kutija  bila  je  puna u tren. Najveće  uzbuđenje   bilo  je čitanje  poruka . Neki  učenici  su  tek  tada  saznali  tko  se  kome  sviđa u našem  razredu. Ah, ljubav  cvjeta na  sve  strane.

A onda , nakon  sata  provedenog u  ljubavnom  stilu  , slijedila  je  priredba  koju  su  učenici  prvih  razreda  pripremili za  naše starije  prijatelje, trećaše.

Prvašići  su  bili  uzbuđeni  uoči nastupa  pred  tako  važnim  gostima.

Ali  kad  je  krenula  pjesma, strah  je  nestao.Voditeljica  programa bila je  Ecija  Tudorović iz 1.a.

Bilo je  tu  igrokaza, monologa, pjesme i  plesa. Sve  je  bilo  jako  veselo  i  pomalo  zaljubljeno. A to  i  bila  želja  svih  izvođača.

Učiteljce prvih  razreda

Fotkice  sa  naše  zabave pogledajte OVDJE