I danas je bilo veselo u našoj školi.

Autor: Milan Troskot, 8. 2. 2013.

A kako i ne  bi   kad   nam  prvaši  svako  malo  pripreme  iznenađenje!!!

Danas  je to   bio  MALI   KARNEVALIĆ. Odmah  ujutro učenici  su došli maskirani  u omiljene  junake  poznatih  likova. Bilo je  tu  princeza, lavova, kraljeva, vojnika, pingvina, snjeguljica i  čega  sve  ne. Ulazili  su  u  školu  sretnih  lica.

Zabava  je  počela  iza  odmora. Trebalo  je  i to   dočekati.

Okupili  smo  se  u holu  naše  škole  i  svatko  je  pokazao  što  je  naučio , kako  se  želi  predstaviti.  Bilo  je  jako   veselo  i   smiješno.

Nakon   toga  šarena  povorka  opremljena  trubama, sviralicama  i  šuškalima  krenula  je  u  šetnju  po  naselju.Odmorili  smo  se  u  obližnjem  parku gdje  su  maškare  okupirale  ljuljačke.  Bez  obzira  koji  su  ozbiljan  lik  bili  taj  tren, ipak  su se  brzo sjetili  da  su  djeca i odjurili  na  ljuljanje. Djeca  su  ipak  djeca.Vratili  smo  se u školu  pomalo  umorni, ali  zadovoljni  jer nam  je  ovaj  tjedan  bio  baš  po  želji  učenika. Prvo  sanjkanje na Mukinjama, pa  maškare. Tko  ne  bi  poželio  ići  u  takvu školu. Ali zabave  nikad  dosta !

Učiteljice  prvih  razreda !