VALENTINOVO

Autor: Milan Troskot, 22. 2. 2012.

Nika , Vito, Jere i Tija  sudjelovali  na  školskoj  zabavi

„Zaljubljena  veljača“.

Veljača  je mjesec  pun  raznih događanja.Jedan o  nama  najdražih  je  Dan  zaljubljenih-Valentinovo. Prof. Ana Lisica  organizirala je  zabavnu  večer  pod  nazivom „Zaljubljena veljača. Nismo dugo  razmišljali da  li da se „ubacimo“ u program. Naravno idemo!

Organizirana  je audicija  na koju su se prijavili  Jere i  Vito iz 4.a i Lucijan iz 4.b razreda.Svi su  prošli bez  problema. Sve sami  talenti. Vito  je imao  pune ruke posla. Osim što  pjeva  dvije pjesme, jednu sam a jednu  sa Vicom iz 2.a razreda, mora  naučiti i monolog .Nije mu lako , ali  sam je tako htio. U monologu  "Kako reći volim te" , pomogla mu je i Tija , učenica 4.a.

I Nika  je željela  sudjelovati u tom veselom  programu. Naučila  je  i ona  jedan  zanimljiv monolog. Pred  sam početak  uzbuđenje  je  bilo  na vrhuncu. Trebalo je napraviti  Niki frizuru, šminku, srca i što sve ne . Samo da sve  bude dobro. Ma ne dobro – odlično!

Oko Vite  je  bilo  manje  posla. Jedino smo mu  napravili  srca koja  će staviti na svoju majcu da izgleda jako  zaljubljeno. Čim je  počeo program vidjelo se da će biti super. Pjevači su bili jedan bolji od drugoga.

Jere i Lucijan su pjevali „Larin izbor“, a  Vito  poznate  hitove Lagala nas mala i  Kada žena zavoli..To je bilo suuuuuuuuper!

I Nika  je  bila  odlična, jako je dobro  izvela  svoj monolg.

MA  SVE  JE  TAJ DAN BILO   SUUUUUUUUPER! BRAVO  SUDIONICIMA!

Učiteljica Elza