Kako sportski obilježiti kraj školske godine

Autor: Milan Troskot, 14. 6. 2011.

Kako sportski  obilježiti  kraj  školske  godine -  razmišljali  su  trećaši.

I odlučili  su -  odigrati ćemo  turnir. Natjecanje  u graničarima. To svi  volimo!

Sudjeluju3.a, 3.b, 3.c i 3.d razred. Turnir  će  trajati  2 dana, ponedjeljak  i utorak .Prvi  dan igrati će 3.b i 3.c , a u drugoj  skupini 3.a i 3.d.

Uzbuđenje je na  vrhuncu. Ponedjeljak – 8 sati – igra počinje. Prvi  igraju 3.b i 3.c.

Od  prvog  trenutka  bilo  je „napeto“. Vika, trka, navijanje na sve strane.“Moramo pobijediti“,čujemo  na  sve  strane.To  je  normalno u  sportu.Nije  dovoljno sudjelovati, važno je  pobijediti – kažu  učenici.

I  evo  imamo  prvog pobjednika. To 3. c. Sreći nema  kraja! Slijedeća utakmica- igraju 3.a i 3.d.. I tu je“ napeto“ do  kraja.Ipak evo i drugog pobjednika.. To je 3.d.

To  znači  da su u  finalu 3.c i 3.d. Za treće  mjesto borit  će se 3.a  i 3. b.Svi se spremamo za  utorak, zadnji  dan  turnira.

Počinjemo odmah u 8( dok je hladnije). Z a prvo mjesto igraju „cekavci“ i „dekavci“. Svi  žele pobijediti. Ali ipak , više  sreće je  imao 3.c. Oni su pobjednici turnira.

Za  treće  mjesto  igraju 3.a i 3. b.I  tu  je  veselo. Navijači na sve strane. I evo sve se  zna.

3.b zaslužio je treće  mjesto, a 3. a  četvrto. Netko je sretan, a  netko  tužan. Tako je to u sportu. Pobjednička  ekipa  zasluženo je dobila pehar  za osvojeno prvo mjesto.

Slike  sa   turnira  pogledajte OVDJE.