Evo nas opet

Autor: Vlatka Ignac, 22. 4. 2018.

Udžbenici za školsku godinu 2018./2109.

Udžbenici se ne mijenjaju za ovu školsku godinu, osim udžbenika iz informatike za 5. i 6. razred za koje će biti naknadna obavijest.

Popis možete pronaći ovdje.

Potpisivanje prijavnica za učenike osmih razreda
Potpisivanje prijavnica za učenike 8.a, b, d i e razreda bit će u srijedu 11. srpnja u 10 sati. Molimo učenike da dođu sa svojim roditeljima.

Razrednici osmih razreda

UPIS U SREDNJU ŠKOLU 2018./19. šk. god.

Dragi učenici osmih razreda! Poštovani roditelji!

Približava nam se upis u srednju školu.  Za učenike i učenice  osmih razreda  i njihove obitelji ovo je vrlo stresno razdoblje. Ovdje smo da vam pomognemo i stoga vas molimo za suradnju sa školom i razrednicima te za praćenje i pravovremeno izvršavanje svih vaših obaveza vezanih uz upis u srednju školu.

Svim osmašicama i osmašima želimo uspješne upise u željene srednje škole i puno uspjeha u daljnjem školovanju.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2018./2019. dostupne su u četiri publikacije koje su podijeljene ​prema tipu učenika, a možete ih naći na poveznici: https://www.upisi.hr/upisi/Novosti/Novost/2469

Važni dokumenti za upise u I. razred srednje škole u 2018./2019. školskoj godini:

08.03.2018. 18:34
Obavijest o odabiru ponude
OBAVIJEST O ODABIRU PONUDE ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKE NASTAVE – JAVNI POZIV BR.7

« Listopad 2018 »