Static HTML
OBAVIJEST - POPRAVNI ISPITI.pdf

Static HTML

Autor: Vlatka Ignac, 20. 3. 2017.

11.03.2017 u OŠ Šimuna Kožičića Benje održalo se gradsko natjecanje iz Prve pomoći. Natjecanje je obuhvaćalo 4 ispita i 2 praktična dijela. U natjecanju su sudjelovale ekipe iz svih osnovnih škola Zadra, a po prvi put su se natjecala i ekipa iz Osnovne škole Vladimira Nazora, Škabrnja. Iako učenici OŠ Šimuna Kožičića Benje pobjeđuju već duži niz godina, ove godine po prvi put pobijedila je naša ekipa, cure iz 7.b razreda naše škole.  Natjecale su se u kategoriji podmladak. Njihova mentorica je učiteljica Dušanka Dujić. Čestitamo!