JAVNI NATJEČAJ DAVANJE U ZAKUP ŠKOLSKIH SPORTSKIH DVORANA

Tekst natječaja se nalazi u dokumentu privitku:

NOVA OBAVIJEST

OBAVIJEST ZA PUTNIKE UČENIKE ŠKOLSKOG AUTOBUSA IZ MJESTA POLJICA, DRAČEVAC NINSKI I ŽERAVA

OD ČETVRTKA 14.RUJNA 2017.  PO DJECU PUTNIKE ŠKOLSKOG AUTOBUSA DOLAZIT ĆE SE PO SLIJEDEĆEM RASPOREDU:

12,30 -POLJICA BRIG

12,40-POLJICA PREMA VRSIMA

12,50- DRAČEVAC NINSKI

13,15- ŽERAVA

ZBOG ZATVORENOSTI CESTE PREMA RAŽANCU, ŠKOLSKI AUTOBUS SA DJECOM PROMETOVAT ĆE NA RELACIJI POLJICA - DRAČEVAC N. - POLIČNIK - MURVICA- ŽERAVA - ZADAR I OBRATNO PRI POVRATKU IZ ŠKOLE.

ZAHVALJUJEM NA RAZUMIJEVANJU,

RAVNATELJICA,KATICA SKUKAN prof.

VEČER MATEMATIKE

Autor: Vlatka Ignac, 2. 12. 2016.

Prvog dana mjeseca prosinca u našoj je školi u 18 h održana „Večer matematike“, skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava prema matematici. Roditelji i djeca sudjelovali su u zabavnim aktivnostima koje otkrivaju često zaboravljenu – zabavnu stranu matematike, stvarajući nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazujući da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

I ove su godine sudionici obilazili „matematičke stanice“ i odabirali aktivnosti u kojima će sudjelovati. Materijali s detaljnim uputama o aktivnostima bili su dostupni u svakoj radionici, a „dežurni matematičar“  pomagao je pri njihovoj provedbi. Organizator i idejni začetnik matematičkih večeri je Hrvatsko matematičko društvo, a za uspješnu provedbu u našoj školi zaslužne su učiteljice razredne nastave, nastavnice matematike uz pomoć kolegica ostalih predmeta ( Dušanka Dujić, Ana Lisica, Slavka Oštrić,Vedrana Kasalo) i naša ravnateljica Katica Skukan, koja je i obišla sve učenike i roditelje po učionicama i pozdravila ih.

Izvrstan odaziv od ukupno 417 učenika jamstvo je za kontinuitet ove manifestacije u našoj školi.

Pogledajte u fotogaleriji kako smo se zabavili.

Fotogalerija 3.b i 3.d razreda

OBAVIJEST RODITELJIMA IZDAVANJE POTVRDA ZA SUFINANCIRANJE UDŽBENIKA