JAVNI NATJEČAJ DAVANJE U ZAKUP ŠKOLSKIH SPORTSKIH DVORANA

Tekst natječaja se nalazi u dokumentu privitku:

NOVA OBAVIJEST

OBAVIJEST ZA PUTNIKE UČENIKE ŠKOLSKOG AUTOBUSA IZ MJESTA POLJICA, DRAČEVAC NINSKI I ŽERAVA

OD ČETVRTKA 14.RUJNA 2017.  PO DJECU PUTNIKE ŠKOLSKOG AUTOBUSA DOLAZIT ĆE SE PO SLIJEDEĆEM RASPOREDU:

12,30 -POLJICA BRIG

12,40-POLJICA PREMA VRSIMA

12,50- DRAČEVAC NINSKI

13,15- ŽERAVA

ZBOG ZATVORENOSTI CESTE PREMA RAŽANCU, ŠKOLSKI AUTOBUS SA DJECOM PROMETOVAT ĆE NA RELACIJI POLJICA - DRAČEVAC N. - POLIČNIK - MURVICA- ŽERAVA - ZADAR I OBRATNO PRI POVRATKU IZ ŠKOLE.

ZAHVALJUJEM NA RAZUMIJEVANJU,

RAVNATELJICA,KATICA SKUKAN prof.

ODGOVORNO SPOLNO PONAŠANJE

Autor: Vlatka Ignac, 17. 11. 2016.

U nastavnom planu i programu biologija - osmi razred, uči se o reproduktivnom sustavu. Da bi naši učenici bili  bolje educirani o važnost odgovornog spolnog ponašanja,  u utorak, 15. studenog  gost predavač našim osmašima  bio je dr. Luka Matak, ginekolog.

Jednako kao što dijete fizički napreduje, uči sve više riječi, iskazuje sve više osjećaja, pokazuje zanimanje za različite stvari, usporedno s tim spolno se razvija. Spolnost je normalan i zdrav dio ljudskog života, koji počinje rođenjem i nastavlja se tijekom života.

Predavnje nije bilo klasično izlaganje pred učenicima, nabrajenje činjenica, već je predavač nastojao uključiti učenike u diskusiju, a u čemu je  uvelike i uspio.  Postavljali su brojna pitanja, a isto tako su  iznosili  svoja dotadašnja saznanja, te komentirali.

Bilo je to vrlo poučno predavanje koje je obuhvaćalo brigu za vlastito zdravlje, a naglašeno je kakve sve posljedicama  izazivaju spolno prenosivie zarazne bolesti.

Pripremila: Dušanka Dujić, uč. biologije

OBAVIJEST RODITELJIMA IZDAVANJE POTVRDA ZA SUFINANCIRANJE UDŽBENIKA